Fisher Price Sedátko Od Miminka Po Batole Zvířátka Z Džungle

Fisher Price Sedátko od miminka po batole Zvířátka z džungle

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský pokoj a cestování
Dodavatel:Fisher-Price
Cena:2399,00 Kč
Fisher Price Sedátko od miminka po batole Zvířátka z džungle 5 (100%) 19 hodnocení

Fisher-Price® Sedátko od miminka po batole můžete nejdříve použít jako uklidňující houpátko pro nemluvňata, nebo nehybné sedátko se dvěma zvířátky nad hlavou, na které může děťátko sahat. Poté, jak vaše děťátko roste, můžete odstranit hrazdičku s hračkami a změnit sedátko na křesílko pro batolata (do 18 kg)! Křesílko má hluboké, pohodlné sedátko, nastavitelnou opěrku, nabízí uklidňující vibrace a barevný podsedák. Sedátko dbá na rozvoj miminka. Zábavná zvířátka podněcují vaše děťátko, aby na ně sahalo a plácalo do nich, a rozvíjí se tím jeho hrubá motorika. Děťátko si tím posiluje své malé svaly! Měkké látky, zářivé barvy a zábavné klapavé zvuky podněcují hmatové, zrakové a sluchové smysly.


 • Fisher Price Sedátko od miminka po batole Růžové
  Fisher Price Sedátko od miminka po batole Růžové

  Vaše miminko v kojeneckém věku nejdříve využije sedátko jako houpací nebo pevné křesílko. Nad hlavičkou se mu budou pohupovat hračky..

  2399,00 Kč
 • SMOBY Cotoons Dráha želvička
  SMOBY Cotoons Dráha želvička

  Cotoons kuličková dráha želvička. Vlož kuličku skrz krunýř želvičky a pozoruj její cestu ven. 2 kuličky součástí. Želvička se také..

  359,00 Kč
 • Krém proti striím 500 ml
  Krém proti striím 500 ml

  S dávkovačem. Uklidňuje suchou svědivou pokožku. Obsahuje 98% složek přírodního původu. Klinicky testováno pod dermatologickou..

  665,00 Kč
 • Masážní olej na hráz 30 ml
  Masážní olej na hráz 30 ml

  Zvyšuje pružnost pokožky. S olejem z pšeničných klíčků a šípkovým olejem. Obsahuje 98% složek přírodního původu. Klinicky..

  259,00 Kč
 • Krém na prsní bradavky 20 ml
  Krém na prsní bradavky 20 ml

  Hydratuje a chrání s 100% ultra-přírodním lanolínem. 99% ingrediencí je zcela přírodního původu. Klinicky testováno pod dermatologickou,..

  169,00 Kč
 • Krém proti striím 250 ml
  Krém proti striím 250 ml

  Uklidňuje suchou svědivou pokožku. Obsahuje 98% složek přírodního původu. Klinicky testováno pod dermatologickou kontrolou. PRO CITLIVOU..

  499,00 KčVybavení pro: Houpátka V sekci hraČky a vŠe pro baby | dětský pokoj a cestování | nábytek je možné objevit fisher price sedátko od miminka po batole zvířátka z džungle!
© 2021 Kontakt