Fisher Price Sedátko Od Miminka Po Batole Terrazzo Se Stířškou

Fisher Price Sedátko od miminka po batole Terrazzo se stířškou

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský pokoj a cestování
Dodavatel:Fisher-Price
Cena:2699,00 Kč
Fisher Price Sedátko od miminka po batole Terrazzo se stířškou 3 (60%) 20 hodnocení

Fisher-Price® Sedátko od miminka po batole Terrazzo se stříškou je extra pohodlné rozkládací sedátko pro nejmenší, které roste s vaším děťátkem od novorozence po batole. Z počátku slouží jako houpátko nebo pevné sedátko s uklidňujícími vibracemi a dvěma zvířátky nad hlavou. Jakmile vaše děťátko povyroste, můžete jednoduše odstranit hrazdičku s hračkami a přeměnit sedátko na křesílko pro batolata (max. do 18kg). S opěradlem, které lze nastavit do dvou poloh, potahem, který lze prát v pračce, lehkým rámem, který lze složit a vzít kamkoliv sebou je toto sedátko skvělým místem na sezení, zábavu a odpočinek pro vaše malinké! Zábavné hračky nad hlavou nebo uklidňující vibrace umožňují tomuto sedátku stimulovat nebo uklidnit smysly děťátka.


 • SMOBY Cotoons Dráha želvička
  SMOBY Cotoons Dráha želvička

  Cotoons kuličková dráha želvička. Vlož kuličku skrz krunýř želvičky a pozoruj její cestu ven. 2 kuličky součástí. Želvička se také..

  359,00 Kč
 • Krém proti striím 500 ml
  Krém proti striím 500 ml

  S dávkovačem. Uklidňuje suchou svědivou pokožku. Obsahuje 98% složek přírodního původu. Klinicky testováno pod dermatologickou..

  665,00 Kč
 • Masážní olej na hráz 30 ml
  Masážní olej na hráz 30 ml

  Zvyšuje pružnost pokožky. S olejem z pšeničných klíčků a šípkovým olejem. Obsahuje 98% složek přírodního původu. Klinicky..

  259,00 Kč
 • Krém na prsní bradavky 20 ml
  Krém na prsní bradavky 20 ml

  Hydratuje a chrání s 100% ultra-přírodním lanolínem. 99% ingrediencí je zcela přírodního původu. Klinicky testováno pod dermatologickou,..

  169,00 Kč
 • Krém proti striím 250 ml
  Krém proti striím 250 ml

  Uklidňuje suchou svědivou pokožku. Obsahuje 98% složek přírodního původu. Klinicky testováno pod dermatologickou kontrolou. PRO CITLIVOU..

  499,00 Kč
 • Regenerační a zpevňující krém 250 ml
  Regenerační a zpevňující krém 250 ml

  STIMULUJE TVORBU KOLAGENU Obsahuje olej z pšeničných klíčků a vitamín E. Obsahuje 93% složek přírodního původu. Klinicky testováno pod..

  399,00 KčVybavení pro: Houpátka V sekci hraČky a vŠe pro baby | dětský pokoj a cestování | nábytek je možné objevit fisher price sedátko od miminka po batole terrazzo se stířškou!
© 2021 Kontakt